fbpx
OR_kontakt

La oss ta en prat

Er du på jakt etter et nytt reklamebyrå? Vi tror at grunnlaget for et godt og langvarig samarbeid er ærlige råd, ujålete samtaler og god personlig kjemi. Kom gjerne innom oss for å finne ut om vi kan være riktig byrå for deg og din problemstilling. Våre lokaler ligger sentralt i Oslo, rett ved Nationaltheatret.

Kontakt oss

Oslo Reklamebyrå AS
Stortingsgata 22, 6. etasje
0161 Oslo
hei@osloreklame.no


Carl Bækken
Daglig leder / Rådgiver / Partner
+47 90066672
carl@osloreklame.no


Christoffer Adolfsson
Designer
christoffer@osloreklame.no
+47 40281494


Erling Løken Andersen
Styreleder / Partner
erling@osloreklame.no


Kine Lillerud
Kreatør
kine@osloreklame.no
+47 90939561


Michael Risnes
Kreativ leder / Partner
+47 48091020
michael@osloreklame.no


Mirka Härkönen
Prosjektleder
mirka@osloreklame.no
+47 47459999


Monica Revill
Økonomi / Regnskap
+47 45617851
monica@osloreklame.no


Simen Mjåset
Kreativ leder / Partner
+47 45676675
simen@osloreklame.no